Ads 468x60px


Sponsor Bağlantılar

14 Haziran 2013 Cuma

Omegle Benzeri Chat Siteleri

omegle gibi siteler
Ücretsiz Üyeliksiz Kameralı Sohbet: Omegle
        Günümüzde internet dünyasında çeşitli sohbet ve arkadaşlık siteleri bulunmakta. Genellikle üyelik gerektirmeyen ve tamamen ücretsiz olan bu sitelerin verdiği kameralı sohbet avantajıyla, yepyeni arkadaşlıklar kurabilmemiz mümkün.

Ayrıca sadece bulunduğumuz bölgeden değil, tüm ülkelerden insanların siteleri kullanabilmesiyle, dünya çapında dostluklar da kurulabiliyor. Bu sitelere en güzel örneklerden birisi ‘Omegle’.

En çok kullanılan sohbet sitelerinden birisi olan Omegle’ye alternatif olabilecek nitelikte pek çok site
bulunuyor.

Omegle Benzeri Kameralı Chat Siteleri
Chatroulette: Dünya çapında en çok bilinen sohbet sitelerinin başında yer alıyor. Rastgele kameralı sohbete imkân veren bu site tamamen ücretsiz olup, bazı özel durumlardan faydalanmak isteyenleri için ücretli Premium seçeneği de bulunduruyor.

Camzap: Dünya çapında oldukça kullanılan bu site, ülkemizde yasaklanmış durumda. Fakat yine de DNS kodunun değiştirilmesi veya farklı birçok yöntemle siteye giriş yapabilmek mümkün.

Tinychat: Kameralı sohbetin yapılabildiği bir başka site olan Tinychat’te, kendinize özel webcam chat room açabiliyorsunuz.

Bazoocam: Tamamen ücretsiz kameralı bir arkadaşlık sitesi daha.

Yeechat: Tıpkı Tinychat sitesinde olduğu gibi kameralı oda açma avantajına sahip olduğunuz, mükemmel bir sohbet sitesi.

Speeqe: Bu arkadaşlık sitesinde de kameralı sohbetin ve kendinize oda açma avantajının verdiği rahatlıkla, birçok farklı arkadaşla tanışabilir, yaşamadığınız deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Mnogo chat: Birçok erkek gibi sizin de Ruslara karşı bir ilginiz ve merakınız varsa doğru yerdesiniz! Bu site aracılığı ile Rusya’nın birbirinden güzel kızlarıyla tanışma avantajına sahip olabilirsiniz.

Flip chat: Omegle ve Chatroulette gibi ücretsiz bir kameralı sohbet sitesi daha.

Russia.youromegle.com: Mnogo gibi Ruslarla iletişime geçebileceğiniz bir site.

Xat: Kendinize oda açabileceğiniz kameralı sohbete imkân veren bir diğer site.

0 yorum:

Yorum Gönder