Ads 468x60px


Sponsor Bağlantılar

14 Ekim 2013 Pazartesi

Chatroulette Rusya

  Chatroulette, dünya çapında sohbet platformlarından ilkidir. Bu sohbet platformu oldukça çok kullanıcısı bulunan ve birçok insan tarafından tercih edilen bir sohbet platformudur. Ücretsiz bir şekilde hizmet veren Chatroulette’nin birçok ülkede odaları bulunmaktadır.

chatrulet kızları rusya
 Bu ülkelerden biriside Rusya’dır. Rusya’da yaşayan insanların birçoğu, sohbet edebilmek için Chatroulette Rusya’yı tercih etmektedir. Chatroulette’ye girebilmek için yapacağınız teferruatlı bir işlem yoktur. Sadece kullanıcı adınızı alarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Burada kameralı ve görüntülü sohbet edebilirsiniz. 

Sisteme giriş yaptıktan sonra kamera ve ses ayarlarınızı düzeltebilirsiniz. Sistem oldukça basit ve kolaydır. Değiştir seçeneği sayesinde farklı kişileri seçebilirsiniz. Burada İngilizce olarak “Next” seçeneği bulunacaktır. Bu seçeneğin dışında Rusça olarak da yazabilir. Karşınıza çıkacak kişileri sohbete katmaya özen göstererek, saatler boyunca sohbet edebilirsiniz. 

Chatroulette’de bazen ban yiyebilir ve engelleme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun gibi durumlarda diğer yazılarımızı incelemenizi öneririz. Sistemin oldukça kolay olması ve ayarlarının bulunması sizlerin işini kolaylaştıracaktır. Chatroulette Rusya odalarına bağlanmak için, ana sitede bulunan dil ve ülke ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Bu değişiklikten sonra Rusya odalarına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder